YouTube 4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır?

YouTube 4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır?

4000 saat Yapılan politika güncellemesi ile 1000 abonesi ve 4000 saat izlenmesi olmayan kanalların reklam gösterimi kapatıldı. Şartları sağlayan YouTube kanallarının incelenmesinin ardından reklam kazançları tekrar aktifleştiriliyor. Fakat bu 1000 abone ve 4000 saat nasıl yapılacak diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Hiç vakit kaybetmeden başlayalım.

 Hem ekonomik youtube izlenme fiyatı hem de en profesyonel paketleri bulabileceğiniz SOSYALMİX'den youtube videolarınızın izlenme sayılarını rahatlıkla ve zahmetsizce arttırabileceğiniz paketler bulabilirsiniz. Kaliteli yüksek izlenme ve abone paketleri ile youtube videolarınızı, doğal olarak youtube kanalınızı da oldukça geniş bir kitleye duyurabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi sunan SOSYALMİX'den alışverişlerinizi içiniz rahat bir şekilde yapabilir, videolarınızın milyonlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yani buradan anlayacağımız son 12 ay içerisinde 4.000 saat herkese açık izlenme saatiniz ve 1000 aboneye sahip olursanız Youtube İş Ortağı Programına uygun olacaksınız ve para kazanmaya başlayacaksınız.  

Nasıl Hesaplanır?
 İzlenme süresi, aslında izleyicilerin videolarınızda geçirdiği sürenin toplamıdır. Eğer 1 saatlik bir videonuz var ise ve bir kullanıcı videoyu baştan sonra izliyorsa, bu kullanıcı size 1 saatlik, yani 60 dakikalık bir izlenme süresi kazandıracaktır. Aynı videoyu 1000 kişi baştan sona izlerse, 1000 saat izlenme süresi kazanabilirsiniz. Fakat, kullanıcı videoyu sonuna kadar izlemezse, izlediği süre kadar izlenme saati hesabınıza eklenecektir. Youtube, reklam geliri elde edebilmeniz için son 12 ay içerisinde kanalın 4000 saat izlenme süresine sahip olması gerektiğini belirtiyor, fakat burada kullanıcıların yanlış anladığı bir nokta bulunmakta. Kanal açtığınız günden itibaren 12 ay değil, sürekli olarak son 12 ay göz önünde bulunduruluyor. Yani, bu yıl izlenme sürenizi doldurup gelecek yıl hiç izlenmezseniz, 4000 saatin altına düşeceğiniz için kanalınız reklam geliri uygunluğundan çıkıyor.

3 Dakika Önce